Cena katalogowa 13999zł. TERAZ KUPISZ ZA  9699 zł.

Najlżejsza szosowa linia rowerów Treka, jaką kiedykolwiek wyprodukowano. Każdy element z linii Émonda, od projektu ramy po każdy wybrany komponent dla modeli, ma ten sam cel: stworzyć najlżejszą linię oferowanych seryjnie rowerów szosowych jaka kiedykolwiek była w sprzedaży. Cała gama Émonda jest niewiarygodnie lekka, oferuje idealną i dopasowaną do jazdy równowagę i sterowność, które razem wynoszą jakość jazdy na zupełnie nowy poziom. Włókno węglowe OCLV Serii 500 umożliwia stworzenie idealnego, lekkiego roweru. Idealnie wyrównana, wyjątkowo responsywna charakterystyka jazdy. Najlżejsza na świecie szosowa linia rowerów objęta najlepszą gwarancją na świecie.

Wielkość ramy: 54 cm.

Cena katalogowa 13199zł.

TERAZ KUPISZ ZA  12199 zł. LUB 12699zł. ale otrzymasz 1000 zł. na zakupy w naszym salonie.

Doceniasz odrobinę dodatkowej pewności na szlaku. Przyczepność i stabilność są dla Ciebie ważne, więc chcesz stabilnej maszyny, która jeździ ostro ale pewnie.

Lekka rama ze stopu aluminium, porządny widelec FOX o 140 mm skoku i 130 mm skoku z tyłu z dostępnym tylko u Treka amortyzatorem tylnym z RE:aktiv. Do tego, sztyca regulowana Bontrager Line, koła przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready Bontrager Line Comp 40 z piastą Rapid Drive z 54 zębami, opony mid-fat Bontrager 27.5 x 2,8˝ i napęd 1x12 SRAM GX Eagle o niesamowitym zakresie przełożeń.

Wspaniałe prowadzenie i pewność na szlaku. Lekka rama ze stopu aluminium, koła Bontrager Line Comp 40 z przyczepnymi oponami mid-fat, wysokiej jakości sztyca regulowana i płynnie pracujące zawieszenie składają się razem na rower na szlaki dodający pewności i zdolności.

Nasze lekkie, najwyższej jakości aluminium jest wyciskane na zimno w sposób ciągły, cieniowane w wielu punktach i hydroformowane w opływowe kształty w celu nadania ramie wyjątkowej wytrzymałości i uzyskania niskiej masy. 

DANE TECHNICZNE:

Wielkość ramy: 19,5"

Cena katalogowa 8799zł.

TERAZ KUPISZ ZA 7799 zł. lub za 8099 zł. ale otrzymasz 700 zł. na zakupy w naszym salonie.

Czujesz potrzebę przejścia na rower full suspension i chcesz wszechstronnego roweru na szlaki z szybkimi kołami 29-calowymi w korzystnej cenie. Szukasz pewnie się prowadzącego, sprawnego i responsywnego roweru, z którym zachowasz kontrolę niezależnie od terenu.

Lekka rama z Alpha Platinum Aluminium z szybkimi kołami 29-calowymi i skokiem 130 mm z przodu i z tyłu. Do tego, rozstaw piast Boost148/110 zwiększający wytrzymałość i prześwit przy oponach, wytrzymały napęd 1x10 Shimano Deore i w pełni regulowane zawieszenie ze sprężyną powietrzną RockShox.

Sprawność full suspension bez porażającej ceny. Fuel EX 5 oferuje identyczną ramę i technologię zawieszenia jak nasze wyższej klasy modele Fuel EX ze stopu aluminium. Skok 130 mm, rozstaw piast Boost 148/110 i napęd 1x10 Shimano przekładają się na idealne wprowadzenie w świat jazdy z rowerem full suspension.

Nasze lekkie, najwyższej jakości aluminium jest wyciskane na zimno w sposób ciągły, cieniowane w wielu punktach i hydroformowane w opływowe kształty w celu nadania ramie wyjątkowej wytrzymałości i uzyskania niskiej masy. 

DANE TECHNICZNE:

Wielkość ramy: 18,5"