TREK - najlepsze rowery świata. W 1976 roku, w stodole na południu Wisconsin, dwóch wizjonerów postanowiło stworzyć najlepsze rowery świata. Hołdowali kulturze rzemiosła, gdzie każdy ze skonstruowanych rowerów był powodem do dumy. Po dziś dzień, choć TREK wyrósł daleko ponad te początki, każdy wyprodukowany rower stanowi potwierdzenie pierwotnej misji. Nie ma nikogo na świecie, kto poczyniłby więcej, by ulepszyć i odmienić wrażenia z jazdy na rowerze niż inżynierowie i projektanci Treka. To tutaj innowacyjność staje się rzeczywistością. Żyjemy na wyżynach ludzkiej wydajności, gdzie różnica między zwycięstwem i porażką liczona jest w milimetrach i mikrogramach. Dlatego poprzez każdy zbudowany rower TREK daje przewagę każdemu z kolarzy i rowerzystów z całego świata. Każdy rower otrzymuje najlepszą dożywotnią gwarancję w branży rowerowej. Obejmuje ona wszystkie nasze ramy od 1976 roku. Miliony ludzi jeżdżą na rowerach Trek w niezliczonych krajach na całym świecie i pomimo tego czują się wyjątkowo. Jesteś wyjątkowym człowiekiem, rower TREK to podkreśli. Wszystkie modele znajdziesz TUTAJ. Są one dostępne w naszych salonach.


KROSS – najlepsze rowery z Polski. Dwa koła, jedna pasja oraz emocje podczas jazdy na rowerze to główna inspiracja do działania w Firmie. Rozumiemy i dzielimy je z naszymi klientami, ludźmi pełnymi pasji do kolarstwa. Od projektantów, przez produkcję, po mechaników - wszyscy jesteśmy zaangażowani w tworzenie rowerów KROSS. Jako aktywni rowerzyści chcemy jeździć na najlepszym sprzęcie i oferować go innym. Dla nas kolarstwo to sport, pasja i technologia. Wszystkie modele znajdziesz TUTAJ. Są one dostępne w naszych salonach.


DIAMANT – legenda niemieckich rowerów. Diamant zajmuje się produkcją eleganckich rowerów miejskich w Niemczech od końca dziewiętnastego wieku. W swojej 120-letniej historii Diamant miał wiekopomny wkład w przemysł rowerowy. Opracował, między innymi, pierwszy rower specjalnie dla kobiet (1924), rower zaprojektowany z myślą o dostawach (1934), a także wynalazł kierownicę o wygodnym profilu. To oni wymyślili nowy łańcuch rolkowy, który stał się standardem na całym świecie. Dziś Diamant, przejęty przez Treka w 2002 roku, dalej wprowadza innowacje, opracowując nowe technologie, które czynią jazdę po mieście bardziej dostępną dla kolarzy w całej Europie. Wszystkie modele znajdziesz TUTAJ. Są one dostępne w naszych salonach.


Le Grand – stylowe, ładne, oryginalne, inne od innych. Na rowerze Le Grand możesz mieć pewność, że będzie stylowo i wygodnie, uśmiech sam pojawi się na Twojej twarzy i na twarzach ludzi, których będziesz mijać. I będzie pięknie. Mieszkasz w wielkim mieście. Albo mieszkasz w mniejszym mieście. Pracujesz, studiujesz, albo spędzasz czas tak, jak masz ochotę. Więc kiedy tylko chcesz, ruszasz w miasto na swoim klasycznym rowerze Le Grand i jedziesz tam, gdzie chcesz. Wszystkie modele znajdziesz TUTAJ. Są one dostępne w naszych salonach.


KELLYS – rowery ze Słowacji. Wszystko zaczęło się na Słowacji ponad 25 lat temu, kiedy założyciele Kellys, dwoje młodych braci jeżdżąc rowerami doświadczyli SMAKU PRAWDZIWEJ WOLNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI. Firma zaczęła od skromnego garażu do wynajęcia rowerów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i determinacji założycieli, Kellys rozwija się od tego czasu. W ciągu zaledwie dwóch lat od początku udało się uzyskać obroty 30 tys. Sprzedanych rowerów. W dzisiejszych czasach KELLYS EKSPORTUJE ROWERY WIĘCEJ NIŻ 35 KRAJÓW NA CAŁYM ŚWIECIE i staje się rozpoznawalną marką rowerową. Wszystkie modele znajdziesz TUTAJ. Są one dostępne w naszych salonach.Wszystkie modele znajdziesz TUTAJ. Są one dostępne w naszych salonach. Uwaga! Sprzedajemy tylko w Salonie PRUDNIK.