Jest właściwy dla Ciebie, jeśli...

Wierzysz w rewolucję rowerów elektrycznych i chcesz sprawności oraz wszechstronności roweru górskiego w cenie, która nie przypomina ceny samochodu, z którego chcesz mniej korzystać. Marzysz o większych i lepszych przygodach na szlaku i wiesz, że e-MTB to najlepszy sposób na ich zrealizowanie.

Użyte technologie

Lekka i wytrzymała rama z Alpha Platinum Aluminium z całkowicie schowanym akumulatorem 500 Wh, co zapewnia niezrównaną estetykę i ochronę na szlaku, silnik Bosch Performance CX (250 W, 75 Nm) wspomagający do 25 km/h, ergonomiczny kontroler Bosch Purion, napęd Shimano, widelec SR Suntour XCR o skoku 120 mm z blokadą i hydrauliczne hamulce tarczowe. Dodatkowo, dzięki podejściu Smart Wheel Size dostajesz najszybsze pasujące koła—29-calowe na większych ramach, 27,5-calowe na mniejszych.

Ostatnie słowo

Nasz najbardziej przystępny elektryczny rower górski wyposażony jest w sprawne części, wysokiej klasy silnik Bosch, mocny akumulator i prosty w użyciu kontroler, które razem dodają pewności i mocy na szlakach oraz drogach.